Poznaj Formułę Sukcesu

Rozwijasz lub planujesz rozwinąć biznes związany z nowoczesnym drukiem? Wiesz, że Twoi Klienci oczekują przede wszystkim nieszablonowych rozwiązań i kreatywnych propozycji? Formula Sukcesu została stworzona właśnie z myślą o takich osobach jak Ty.

Biały toner, neon, druk termotransferowy – te rozwiązania budzą ciekawość Klientów i dają ogromne możliwości zastosowania!

Wspieramy Twoje plany naszym doświadczeniem oraz możliwościami technologicznymi, które wyróżnią Cię na rynku.
Sprawdź, jak osiągany jest Twój sukces:

grafika formuly sukcesu

Wspieramy Twoją
kreatywność

Formuła Sukcesu wyklucza słowo „niemożliwe”. Tutaj ogranicza Cię tylko jedno. Twoja kreatywność. Wybierz dowolny produkt, kolor, wzór i sprawdź jeszcze przed złożeniem zamówienia, jak na tych materiałach prezentuje się druk.

Pamiętaj! Oferując klientom więcej, Ty zarabiasz więcej!

Sukces Twojej firmy jest widoczny

Sprawdź, jak działa w praktyce biały toner, neon i druk termotransferowy. Zobacz z bliska profesjonalny sprzęt i jego możliwości. Poczuj wsparcie naszego zespołu z ogromnym doświadczeniem na każdym etapie realizacji zamówienia. I bądź spokojny.

Dzięki Formule Sukcesu zakupy, to inwestycja.

Korzystasz z naszego doświadczenia

Rozumiemy, że rozpoczynasz swoją przygodę z drukiem, dlatego nasz zespół techników, doradców oraz specjalistów IT z unikalnym w kraju doświadczeniem jest do Twojej dyspozycji.

Oszczędź sobie nerwów. Zyskaj dzięki naszej wiedzy.

Niskie koszty = Twój zysk!

Obawiasz się kosztów związanych z zakupem sprzętu? Niepotrzebnie. Formuła Sukcesu zakłada wsparcie w zakresie leasingu na zakupione urządzenia. To my będziemy negocjowali z bankiem warunki leasingu Twojej linii produkcyjnej.

Zapomnij o ryzyku. Skoncentruj się na swoim sukcesie.

Materialne korzyści

Chcesz sprawdzić urządzenia, ale nie masz jeszcze swoich przedmiotów lub jeszcze nie zdecydowałeś, które znajdą się w Twojej ofercie? Oczywiście jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby – dysponujemy wieloma materiałami (od kubków po czapeczki), na których przetestujesz maszyny i druk.

Próbując i testując, wybierasz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz.

Test przed zakupem i pełen serwis

Technologia OKI to gwarancja najwyższej jakości. Jednak w besteo dostajesz jeszcze więcej! Oprócz 2-letniej gwarancji OKI i serwisu sprzętu drukującego w Twojej otrzymujesz także możliwość przetestowania całej linii produkcyjnej przed zakupem.

Testuj bez zobowiązań i zupełnie za darmo.

lub