Papier termotransferowy

W ofercie urządzeń firmy Besteo, które przeznaczone są do druku termotransferowego, znajdują się plotery tnące stołowe. Urządzenia przeznaczone są dla wszystkich, którzy zajmują się profesjonalnie reklamą i grafiką wycinaną z folii samoprzylepnych.

Produkty firmy Ecojet

Firma Ecojet to szwajcarski producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości papier termotransferowy, a także folie, tusze oraz tonery do profesjonalnych drukarek termotransferowych. Produkty firmy Ecojet to idealny kompromis między oszczędnością a niezawodną jakością druku. Każdy z produktów Ecojet, w tym także papier termotransferowy, objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Stosowanie papierów termotransferowych tej firmy jest wyjątkowo wydajne, ponieważ pozwala na obniżenie kosztów druku bez utraty jakości.

Papier termotransferowy Ecojet do drukarek laserowych

W ofercie firmy Besteo znajdują się papiery termotransferowe do drukarek laserowych. Są to profesjonalne papiery firmy Ecojet, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Można wykorzystywać je do druku na różnego rodzaju powierzchniach płaskich. Papier termotransferowy Ecojet pozwala uzyskać wysoką jakość wydruku na kubkach, drewnie, folii magnetycznej, pleksi, płytkach ceramicznych, puzzlach, kartonie oraz na metalu. Podłoże, na które nanoszony jest papier termotransferowy przeznaczony do twardych powierzchni, powinno być pokryte w całości matą silikonową, dzięki temu nie ulegnie ono uszkodzeniom mechanicznym.

Papiery transferowe w ofercie Besteo

W ofercie Besteo znajdują się profesjonalne papiery termotransferowe, które służą do wydruków na różnego typu powierzchniach.

Papier termotransferowy wodny gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz odporność na zarysowania i promienie UV. Dzięki temu nadruk nie będzie tracił swojej jakości pod wpływem środków piorących oraz promieni słonecznych, a także podczas wielokrotnego kontaktu z wodą.

Materiały pokryte nadrukiem na papierze termotransferowym można prać w temperaturze 40 stopni °C, a także myć z wykorzystaniem podstawowych środków czyszczących.

Papier FreeStyle A4

Papier termotransferowy FreeStyle A4 pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wydruków na tkaninach. Przeznaczony jest do transferu kolorowych grafik, a także mniejszych elementów bez konieczności przycinania papieru na jasne tkaniny.

Papier termotransferowy do tkanin pozwala na przeniesienie wybranego obrazu na koszulkę lub inny rodzaj ubrań bez konieczności wydruku tła oraz przy zachowaniu wyjątkowej jakości kolorów. Papier ma zastosowanie w różnego rodzaju materiałach, takich jak: bawełna, mieszanki bawełny i innych materiałów, poliestru czy skóry.

Papier FlexiTrans A4

Do oferty Besteo należy także papier termotransferowy A4 FlexiTrans który jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych, którym zależy na szczególnej jakości wydruku na różnych typach powierzchni twardych, takich jak płytki ceramiczne, kubki, drewno. Firma Besteo w swojej ofercie posiada szeroką gamę papierów termotransferowych A3 oraz A4.

Druk termotransferowy - najlepsza oferta w Krakowie

Oferta firmy Besteo dostosowana jest do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć wyjątkową ofertę papierów termotransferowych przeznaczonych do różnego rodzaju powierzchni.

Papier z oferty Besteo można przetestować podczas testu linii produkcyjnej druku termotransferowego: Kraków, ul. Mierzeja Wiślana 11, w showroomie firmy Besteo.

Dobierz nośnik termontrasferowy

ECOJET Free Style A4

Charakterystyka: Free style jest przeznaczony do transferu grafik pełnych koloru, a także pojedynczych znaków bez…

ECOJET Free Style Dark – Papier + Folia

Oba nośniki są od siebie zależne i działają tylko razem zgodnie z opisem instrukcji.Charakterystyka:…

ECOJET FlexiTrans A4

Charakterystyka: Papier FlexiTrans oferuje szeroki obszar zastosowań, dlatego jest najbardziej rozsądnym…
lub